Bazény

Statistiky hovoří jasnými čísly. V České republice je mít na své zahrádce svůj bazén, více než oblíbená záležitost.

Není se čemu divit. Určitě je tato varianta letního osvěžení pohodlnější, nabízí se spojitost pozvat přátele nebo rodinu, hygieničtější, úspornější a neměli bychom zapomínat na vlastní pocit posílení na společenském žebříčku.

bazeny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stejně, jako ve všech oblastech stavebnictví je i u bazénů obrovský výběr typologií budování .
Můžeme zakoupit „skládačku“ bazénu v některém z obchodních center a tím podlehnout laciné reklamě. Nebo si pořídit bazén s mnohem větší životností a nechat si jej postavit.
Není zapotřebí nalhávat, že se cena pohybuje výše ale aspekty „pro“ hovoří jasně.
– Životnost
– Estetika
– Údržba
– Výběr doplňků
– Možnost zastřešení a tím prodloužení sezony
– Výběr tvarů
– Přizpůsobení dle individuálních požadavků
a i jiné….

Máme také možnost vybrat si už vytvořený bazén a ten vložit do předem obezděného prostoru. Většinou se jedná o plastové, nerezové či jiné materiály. Tyto dopraví výrobce na místo určení, kde je již připravený výkop, obezdění pro zpevnění, zateplení obvodového pláště a dna, vybetonování dna s potřebnou nosností, přivedení potřebných vývodů a přívodů pro vodu a čerpadla, ohřívání vody, protiproud, osvětlení bazénu, šachta pro čerpadlo, umístění systému pro zakrytí bazénu a jiné.

Toto vše jsme schopni nachystat v perfektní kvalitě na určené datum. Dodavatelská firma doveze prefabrikát, který uloží a pro nás to znamená dodělat usazovací proces a upravit okolní terén např. dlažbou a sprchou pro čistý vstup do bazénu.

bazeny

 

Můžeme pro Vás nachystat jak jednotlivé etapy, tak celý bazén tzv. na klíč.

Vy pouze ukážete, zde chci mít a my zařídíme potřebné bez zbytečného zdržování a zatěžování zákazníka.

Stačí se převléci do plavek a skočit…..

Co na závěr doporučit?

Snad jen dvě věci. Zastřešením bazénu si nejen prodloužíte čas pro koupání ale i ušetříte za energii a čištění. Jsme schopni zajistit také vytápění či klimatizování těchto prostor.

A druhou věcí je opětovné doporučení stavebního dozoru ke stavbě bazénu. I zde se jedná o stavbu a není nic horšího, než zjistit po čase, že bazén se prohýbá, praská, voda se neohřívá, byla špatně provedena napojení na potřebnou techniku atd. Každá, i ta nejmenší věc se dá odbýt a provést lajdácky jestliže se k ní přistupuje neprofesionálně a nespolehlivě. A i taková nejmenší věc ve finále u bazénu může zákazníka stát několik zbytečných desítek tisíc korun…

Neváhejte a pro příjemně strávené chvilky u vody se na nás obraťte.

Dr. Ing. Milada Černá