Představení společnosti

Naše společnost vznikla po společné realizaci několika staveb pro jiné větší firmy v roce 1992.

Utvořili jsme volné sdružení živnostníků ve stavebnictví, které zastřešuje autorizovaná inženýrka pro pozemní stavby Dr. Ing. Milada Černá.
Pevné jádro společnosti tvoří odborníci různých stavebních řemesel, základem jsou zedníci, obkladači, tesaři, fasádníci.

Trvale spolupracujeme se specializovanými firmami v oblasti SDK, VZT, ZTI, ÚT, PLYN, plastová okna a dveře, doprava a stavební stroje, elektro, lešenáři, klempíři, pokrývači, sanace, geodetické služby a další.

Podle potřeby stavby zajistíme projekt, rozpočet, vyřizujeme stavební povolení, zábory, jednáme s památkáři při opravách a rekonstrukcích historických budov.

Také zajišťujeme odborné dozorování staveb.

Naše firma je schopna zajistit drobné opravy, specifické práce, rekonstrukce panelových bytů jako jsou například zděná bytová jádra, rekonstrukce rodinných domů, bytů a jiné.

Ale také jsme schopni zajistit výstavbu velkých průmyslových staveb nebo celkové rekonstrukce bytových domů, panelových domů.
Není pro nás překážkou zajištění veškerých potřebných náležitostí a tím Vám ulehčit a zaručit hladký průběh celé akce.

Abychom potvrdili naši zodpovědnost a poctivost vůči zákazníkovi, jsme držiteli certifikátu:
ČSN EN ISO 9001:2009, který každoročně úspěšně obhajujeme u auditu firmy.

Snažíme se neustále vzdělávat a získávat další potřebné certifikace.

Věříme, že budete spokojeni s našimi službami a pro názornou ukázku navštivte, prosím, fotogalerii s referenčními stavbami.

Firma Dr. Ing. Milada Černá Vám jistě dodá znovu jistotu, že stavebnictví je poctivé řemeslo…

podpis.gif